آموزش مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ - رعد آموز

آموزش مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ

آموزش مخفی کردن آخرین بازدید واتساپ یکی دیگر از آموزش های دوره ی آموزش واتساپ از سایت رعد آموز می باشد. در این آموزش قصد داریم به صورت کامل به شما مخفی کردن آخرین بازدید واتساپ را آموزش دهیم پس تا پایان این آموش با ما همراه باشید. مخفی کردن آخرین بازدید واتساپ حتی 10 ثانیه هم طول نمی کشد! حتی از آموزش چگونه در واتساپ استیکر بسازیم هم زمان کمتری از شما می گیرد.

شروع آموزش مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ

اول از همه همانطور که مطلع هستید واتساپ یکی برترین پیام رسان های جهان است و کاربران زیادی از واتساپ استفاده می کنند. از مهمترین دلایلی که واتساپ به موفقیت رسید قابلیت های فوق العاده ی آن انعطاف زیاد حریم خصوصی آن می باشد. در این بخش از تنظیمات واتساپ شما می توانید هر چیزی که در مورد با خودتان است را مدیریت کنید. کار با این بخش از تنظیمات بسیار ساده است و به راحتی می توانید آن را شخصی سازی کنید. در این آموزش همانطور که گفته شد قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور می توانید آخرین بازدید خود را مخفی نمایید.

مرحله ی اول از مراحل مخفی کردن آخرین بازدید واتساپ

بریم که استارت کار را داشته باشیم. شما باید در این مرحله وارد برنامه ی واتساپ شوید و روی سه نقطه ی بالا کلیک نمایید تا یک زبانه برای شما باز شود.

اولین مرحله از مخفی کردن آخرین بازدید - رعد آموز

مرحله دوم از مخفی کردن آخرین بازدید واتساپ

بعد از آنکه مطابق مرحله ی قبل روی سه نقطه ی بالا کلیک کردید یک منو برای شما باز می شود. در این مرحله روی تنظیمات کلیک نمایید.

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  آموزش یوتیوبر شدن | مبتدی تا فوق حرفه ای

بروی مخفی کردن آخرین بازدید بر روی تنظیمات تکلیک نمایید - رعد آموز

مرحله ی سوم

در این مرحله برای مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ یک صفحه ی جدید برای شما باز می شود که در این قسمت می توانید به کل تنظیمات خود دسترسی داشته باشید و کارهایی مثل تغییر پروفایل و… را انجام دهید. همانطور که مشاهده می کنید در رتبه ی اول گزینه ی حساب کاربری وجود دارد که باید روی آن کلیک نمایید. بعد از آنکه روی این گزینه کلیک کردید یک صفحه ی دیگر برای شما باز می شود. مانند تصویر زیر عمل نمایید.

روی تنظیمات حساب کاربری کلیک نمایید - رعد آموز

چهارمین مرحله

امیدوارم که تا اینجا به صورت کامل تمامی مراحل را بدون درد سر طی کرده باشد. شما در این مرحله باید روی عبارت حریم خصوصی کلیک نمایید. تا به صفحه ی شخصی سازی حریم خصوصی خود هدایت شوید.

 

 

روی حریم خصوصی کلیک کنید برای مخفی کردن آخرین بازدید - رعد آموز

 

مرحله ی پنجم از مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ

در ادامه ی این آموزش تحت عنوان مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ باید چند مورد را یادآوری کنم. همانطور که گفته شود تنظیمات حریم خصوصی واتساپ به مقادیر زیادی انعطاف پذیر است ولی در این مرحله لازم دانستم این موضوع را بیشتر باز کنم. شما می توانید در حریم خصوصی مواردی را مانند:

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  آموزش واتساپ به زبان ساده

ما در این آموزش تنها با اولین ویژگی چه کسانی بتوانند آخرین بازدید من را ببینند سر و کار داریم. به منظور شخص سازی این مورد مانند تصویر زیر روی آخرین بازدید کلیک نمایید. شما با مخفی کردن آخرین بازدید عمل مخفی کردن آنلاین بود را هم انجام می دهید! مطابق تصویر زیر با کلیک بر روی گزینه ی آخرین بازدید زبانه برای شما باز می شود.

چه کسانی بتوانند آخرین بازدید شما را مشاهده نمایند - رعد آموز

مرحله ی پنجم و آخرین مرحله از مراحل مخفی کردن آخرین بازدید در واتس اپ

اگر تمامی مراحل بالا را تحت عنوان مراحل مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ به درستی انجام داده باشید با کلیک بر روی این گزینه زبانه برای شما باز می شود که شما می توانید مشخص کنید که چه کسانی بتوانند آخرین بازدید شما را مشاهده کنند. در صورتی که قصد داشته باشید تنها مخاطبین شما آخرین بازدیدتان را ببینند مانند تصویر زیر روی گزینه ی مخاطبین من کلیک نمایید مانند تصویر

تنها مخاطبین آخرین بازدید شما را مشاهده نمایند.

هیچ کسی آخرین بازدید شما را نبیند!

در صورتی هم که قصد دارید هیچ کسی آخرین بازدید شما را نیند و به عبارت دیگر عمل مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ برای همه انجام بگیرید باید مانند تصویر زیر عمل فرمایید.

هیچ انسانی آخرین بازدید شما را مشاهده نکند! - رعد آموز

حرف آخر

مخفی کردن اخرین بازدید در واتساپ کار بسیار ساده و آسانی بود و بابت این باید از سازنده های واتساپ سپاسگذاری کرد. امیدوارم که به صورت کامل توانسته باشم این مبحث را به شما آموزش دهم در صورتی که هرگونه سوالی در مورد با آموزش ها در ذهن شما وجود داشت می توانید در قسمت نظرات بپرسید و به شما قول می دهم در کمتر از 24 ساعت به پاسخ سوال خود برسید. 🙂

5/5 - (1 امتیاز)