روش های افزایش اعتماد کاربران - رعد آموز

افزایش اعتماد کاربران + بیان روش های ناب

راه های افزایش اعتماد کاربران کدامند؟ چرا با بازدید بالا کسی از ما خرید نمی کند؟ اگر قصد دارید به پاسخ تمامی این سوالات دست یابید در ادامه ی این آموزش از رعد آموز  با ما همراه باشید.

اعتماد در سایت به چه معناست؟

اعتماد یعنی اینکه بدون هیچ گمان، شک و تردید از یک سایت خرید کنید. درست مثل دیجی کالا، شما زمانی که سفارش خود را ثبت می کنید اطمینان دارید که آن سفارش برای شما ارسال می شود و کلاهبرداری نیست.

راه ها و روش های افزایش اعتماد کاربران

در ادامه به روش های تاثیر گذار در مورد با افزایش اعتماد کاربران می پردازیم با دقت این موارد را مطالعه فرمایید و در سایت خود پیاده کنید چون در صورتی که این موارد را به درستی انجام دهید به احتمال 100% فروش شما و کسب درآمد از سایت شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند.

برندینگ مهم ترین در افزایش اعتماد کاربران

برندسازی و برندینگ تاثیر مستقیم بر روی افزایش اعتماد کاربران سایت می گذارد. اینکه وقتی کسی وارد سایت شما می شود به صورت کلی اطلاعاتی در مورد با برند شما داشته باشد فروش شما را منفجر می کنید. اگر در مورد با خدمات اطلاعاتی نداشته باشند آنقدر مهم نیست ولی باید حداقل اسم برند شما به گوشش خرده باشد.

به عنوان مثال زمانی که شما وارد سایت دیجی کالا می شوید هم نام برند آن را می دانید و هم خدماتی که ارائه می دهد را.

اگر در مورد با برندسازی اطلاعاتی ندارید یا می خواهید عمل برندینگ را شروع نمایید می توانید به دوره ی آموزش برندسازی یک سری بزنید. برند سازی شامل فعالیت در سوشیال مدیا و… می شود. برای اطالعات بیشتر در مورد با سوشیال مدیا می توانید مقاله ی آموزشی سوشیال مدیا چیست را مطالعه کنید.

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  برندسازی وبسایت چگونه است؟ + روش های مهم

ظاهره سایت خیلی مهم است

یکی از مهم ترین مواردی که باید در مراحل ساخت سایت به صورت کامل رعایت کرده باشید انتخاب قالب مناسب است. در صورتی که سایت شما ریخت و قیافه ی خوبی نداشته باشد هیچگاه هیچ کسی از شما خرید نخواهد کرد. عدم اعتماد کاربر به سایت هایی با ظاهر بد به خاطر موارد زیر است:

چت آنلاین خیلی مهم است! - رعد آموز

چت آنلاین از نون شب واجب تره!

با راه اندازی چت آنلاین در وبسایت خود می توانید به مقدر قابل توجهی برای کاربران اعتماد سازی کنید. شما با قرار دادن سیستم چت آنلاین و پاسخ گو بودن به سوالات به آن اعتماد مورد نظر دست پیدا می کنید و کاربران از روی منطق های زیر از شما خرید می کنند.

  1. حتما معتبر است که چت آنلاین دارد
  2. این فروشگاه فعال است
  3. اگر مشکلی پیش امد کسی هست که به مشکلم رسیدگی کند
  4. و…

البته دقت کنید که اگر توان پاسخگویی ندارید به هیچ وجه از این سیستم استفاده نکنید که نتیجه عکس ایفا می کنید.

استفاده از رنگ های برای افزایش اعتماد کاربران

همانطور که می دانید رنگ های مختلف از نظر روانشناسی تاثیرات خاصی را روی مغذ می گذارند. به عنوان مثال استفاده از رنگ آبی باعث افزایش اعتماد کاربر به سایت شما می شود پس در انتخاب رنگ ها برای سایتتان دقت لازم را به عمل آورید. 🙂

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  انواع هاست کدامند؟ + توضیحات کامل و جامع

اطلاعات تماس

اینکه اطلاعات تماس دم دست باشد خیلی مهم است. چون کاربر قصد دارد با شما ارتباط برقرار کند و سوالات خود را مورد با یک محصول بپرسد. در صورتی که کسی پاسخ گو نباشد یا کاربر نتواند اطلاعات تماس شما را پیدا کند سریعا از سایت شما خارج شده و به دیگر سایت های مراجعه می کند. بهترین مکان ها برای اطلاعات تماس هدر و فوتر وبسایت است.

امکان نظر دهی کاربران

این را بدانید که همیشه مردم به هم بیشتر اعتماد دارند تا به مدیرسایت. شما باید حتما سیستم نظر دهی را در محصولات خود داشته باشید تا مردم بتوانند از بابت کیفیت محصول شما طبق گفته های دیگر کاربران که قبلا خرید کرده بوده اند اطمینان حاصل کنند. منظور از نظر دهی امکان آپلود عکس محصول و فیلم آن نیز توسط می باشد. این روش در افزایش اعتماد کاربران تغییراتی زیادی ایجاد می کند.

یک داستان کوتاه!

دیجی کالا در یک بازه ی زمانی به میزان قابل توجهی از فروش خود را از دست داد. سپس طبق مهندسی هایی که انجام شد به این نتیجه رسیدند که سیستم نقد و بررسی محصولات به صورت آزادانه توسط کاربران را فراهم کنند. بعد از انجام این کار دوباره موج عظیمی از خرید به سمت دیجی کالا سرازیر شد.

تاثیرات امنیت در افزایش اعتماد کاربران

این مورد را حتما می دانستید ولی به هر حال اینکه شما تمامی روش های افزایش امنیت سایت را روی سایت خود پیاده کرده باشید خیلی مهم است. مثالا اینکه از گواهینامه ی ssl استفاده کنید باعث سبز شدن قفل مرورگر و نمایش پیغام اتصال شما امن می شود خیلی مهم است. جهت اطالعات بیشتر در مورد با گواهینامه ی ssl می توانید تمامی اطلاعات لازم را در گواهینامه ssl چیست به دست آورید 🙂 .

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  انواع سرور کدامند؟ + چه کاربردی دارند؟

سرعت بالا اعتماد بالاتر - رعد آموز

سرعت بالا اعتماد بالاتر

از مهم ترین نکاتی که باید حتما برای افزایش اعتماد کاربران صورت بیگیرد سرعت بالای وبسایت است. اگر سرعت سایت شما بالا باشد به اندازه ی قابل توجهی در نتایج گوگل بالا می آیید که خود این امر نوعی برند سازی و افزایش اعتماد کاربران است. همچنین زمانی که کاربر به راحتی داخل سایت شما گشت و گذار کند بدون وجود هیچگونه استرس خرید خود را انجام می دهد. پس کمتر بودن استرس کاربر =  افزایش اعتماد کاربر برای افزایش سرعت سایت خود می توانید روش های افزایش سرعت سایت را مطالعه نمایید.

حرف آخر

حرف آخری که در مورد با این جلسه تحت عنوان افزایش اعتماد کاربران زده می شود چیزی نیست. 🙂 حرف آخری وجود نداره اصلا برید بقیه ی آموزش ها را هم مطالعه کنید ذهنتون باز بشه.

نتیجه گیری:

در این آموزش به صورت کامل در مورد با افزایش اعتماد کاربران صحبت کردیم و تمامی نکات را به صوت کامل برای شما شرح دادیم. امیدورام که بتوانید بهترین نتیجه ها را دریافت کنید. اگر هرگونه سوالی در مورد با این آموزش داشتید می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا در اولین فرصت پاسخ داده شود با آرزوی کاربرانی با اعتماد برای شما.

 

5/5 - (1 امتیاز)