برندسازی شخصی چیست؟ - رعد آموز

برندسازی شخصی چیست؟✔️ چه تاثیراتی دارد؟✔️

برندسازی شخصی چیست؟ برندسازی شخصی یعنی اینکه اسم شما همه جا پخش شود و این افراد آگاهی کاملی به نسبت به خدماتی که ارائه می دهید داشته باشند. همچنین اگر برندسازی شخصی خیلی خوب انجام بگیرید شما در بین افراد حوضه ی خود به عنوان بهترین ها شناخته می شوید و همین امر باعث افزایش چشم گیر درآمد و… می شود.

به نظر شما برندسازی چیست؟?

قبل از ادامه ی مبحث برندسازی شخصی چیشت باید بدانید که به صورت کلی برندسازی چیست؟

اگر بخواهم به صورت سریع و گذرا این موضوع را بیان کنم باید بگویم برندسازی یعنی ایجاد اعتماد در کاربران هدف و شناخت محصولات یا خدمات شمت با پخش کردن اسم برند و کسب کارتان در همه جا گفته می شود.(برند شما سر زبان ها بیوفتد)

در ادامه ی همین مبحث شما دیجی کالا را در نظر بگیرید. اگر در نتایج گوگل سایت هایی وجود داشته باشند شما در اولین مرحله سراغ کدامیک می روید؟ جواب 95% از شما دیجی کالا است. اما چرا شما این کار را می کنید؟ دلیل واضحی دارد دیجی کالا برندسازی خیلی قوی انجام داده و شما به صورت کامل از محصولات آن با خبرید و از آنجایی که برند همه جا پخش شده به آن اعتماد بیشتری دارید.

پس تا به اینجا به صورت کلی در مورد با برندسازی اطلاعاتی را جمع آوری کردید.

تاثیرات برندسازی شخصی کدامند؟ - رعد آموز

تاثیرات برندسازی شخصی چیست؟

برندسازی شخصی فواید زیادی دارد که در ادامه به چند تا از آنها اشاره می کنیم.

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  مراحل طراحی و ساخت سایت به زبان ساده ✅

انواع برندسازی کدامند؟

برند سازی هم مثل هر چیز دیگر از انواع مختلفی تشکیل می شود. در این آموزش این موارد تنها نام برده می شوند ولی در مقاله ی آموزشی انواع برندسازی به صورت کامل به این مباحث پرداخته ایم.

در این آموزش قصد داریم به صورت کامل به برندسازی شخصی بپردازیم و به سوال برندسازی شخصی چیست پاسخ کامل دهیم پس تا پایان این آموزش از رعد آموز که توسط من پدرام ربیعی نوشته شده ما را همراه کنید.

نکته ی خیلی مهم! 

من همین العان برندسازی شخصی و شکرتی انجام دادم! در خط بالا با آوردن اسم خود من و همچنین اسم برند خود را آوردم تا در ذهن شما نقش ببند. پس این موضوع را خیلی پیچیده نکنید روش های خیلی زیادی برای انواع برندسازی وجود دارد.

روش های برندسازی شخصی چیست؟ - رعد آموز

روش های برندسازی شخصی چیست؟

بالاخره وارد بحث روش های برندسازی شخصی شدیم. در همین راستا به شما پیشنهاد می شود به آموزش برندسازی هم مراجعه نمایید.

شما با انجام روش های زیر می توانید به راحتی عمل برندسازی شخصی را انجام دهید.

برندسازی شخصی با کمک گرفتن از سوشیال مدیا

به نظر شما سوشیال مدیا چیست ؟

سوشیال مدیا در لغت به معنای شبکه های اجتماعی است. زمانی که با از برندسازی شخصی با شبک های صحبت می کنیم یعنی با کمک گرفتن از روش هایی مثل بلاگری در شبکه های اجتماعی و جذب دنبال کنندگاه بالا برندسازی کنید.

اما چگونه با سوشیال مدیا برندسازی شخصی کنیم؟ خیلی راحت در مرحله ی اول که اسم صفحه ی شما ترجیحا اسم خودتان باشد. دوما در پست ها و استوری هایی که قرار می دهید هر از چندگاهی یک اشاره ی کوتاه به اسم خود و حوضه ی فعالیت خود بکنید این روش غوغا می کند ولی بدون بلاگری خوب این روش امکان پذیر نمی باشد از همین رو می توانید به آموزش بلاگری هم یک سری بزنید. 🙂 .

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  هاست ویندوز چیست؟ برای چه مواقعی مناسب است؟

برندسازی شخصی با کمک گرفتن از سایت

دومین روش برندسازی شخصی که در این آموزش به آن می پردازیم کمک گرفتن از سایت است.

شما در صورتی که یک سایت ساده داشته باشید مسیر برندسازی شخصی را برای خود هموار تر می کنید. داشتن سایت شخصی واقعا تاثیرات خیلی زیادی را روی شناخت بهتر شما و خدماتتان ایفا می کند.

سایت شخصی چیست؟ سایت شخصی سایتی است که معولا اطلاعات کاملی را در مورد با یک شخص در اختیار ما قرار می دهد. این اطلاعات شامل زمان تولد، محل سکونت، خدماتی که ارائه می دهید و… می شود. اگر دانش کافی برای طراحی سایت ندارید کافی است با پر کردن فرم تماس با ما به راحتی سفارش طراحی سایت شخصی را ثبت کنید. 🙂 .

تبلیغات بنری روشی مناسب برای برندسازی شخصی

روش بعدی که تاثیر خیلی مهمی را می توانید ایفا کند کمک گرفتن از تبلیغات بنری است. این تبلیغات در سایت های مختلف به نمایش در می آیند. شما با این روش می توانید با پرداخت مبلغ کم حدود 10000 نفر را با خود آشنا کنید.

این روش هم انواع برندسازی غوغا می کند.

حرف آخر

در این آموزش به صورت کامل در مورد با روش های برندسازی شخصی صحبت کردیم و به صورت کامل به سوال برندسازی شخصی چیست پاسخ دادیم. همچنین در این آموزش از اهمیت بالای برندسازی شخصی با خبر شدید و دانستید که می تواند چه تاثیرات بمبی را ایفا کند. یکی از عقاید من پدرام ربیعی در مورد با برندسازی شخصی این است که تا زمانی که برندسازی شخصی خوب پیش نرود مفقیت یک شخص هم به خوبی پیش نخواهد رفت. با اینکه خیلی ساده می توان برندسازی شخصی را انجام داد ولی افراد زیادی این موضوع را بدون دانش قبلی پشت گوش می اندازند و این اصلا جالب نیست.

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  روش های افزایش نرخ ctr + بیان نکات ناب ✌️

در صورتی که در مورد با این آموزش از سایت آموزشی رعد آموز سوالی داشتید در قسمت نظرات بیان کنید تا در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ داده شود.

4.5/5 - (2 امتیاز)