برندسازی سایت - رعد آموز

برندسازی وبسایت چگونه است؟ + روش های مهم

یکی از مهم ترین مراحل ساخت سایت برندسازی قوی و قدرتمند است. هماطنور که در آموزش برندسازی اشاره شد برندسازی خوب می تواند 50% درصد موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورد. البته دقت کنید که برندسازی وبسایت خیلی ساده تر از برندسازی شخصی است و می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. به نظر شما برندسازی سایت چیست؟ برندسازی وبسایت یعنی اینکه اسم یا برند سایت شما همه جا پخش شود و همه یا افراد هدف با خدمات و یا محصولاتی که ارائه می دهید آشنایی کامل پیدا کنند. برندسازی به عنوان بهترین روش افزایش اعتماد کاربران شناخته می شود. جهت به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد با برندسازی وبسایت در ادامه ی این آموزش از رعد آموز با ما همراه باشید.

برندسازی چیست؟

در اوایل آموزش به صورت کلی برندسازی را توضیح دادیم ولی برای اینکه بتوانید در برندسازی وب سایت موفق تر عمل کنید باید اطلاعات کامل تری را در مورد با برندسازی داشته باشید.

به عنوان مثال شما قصد خرید تلفن همراه دارید. از همین رو داخل گوگل سرچ می کنید خرید گوشی سپس نتایجی به شما نمایش داده می شود. 90% افراد بین سایت هایی که در نتایج نمایش داده می شوند دیجی کالا را انتخاب می کنند. و حتی حدود 70% افراد عبارت “خرید گوشی دیجی کالا” را سرچ می کنند به نظر شما دلیل این موضوع چیست؟ چرا همه ی افراد وارد سایت دیجی کالا می شود و از آن خرید می کنند. حتی زمانی که دیجی کالا یک محصول را با قیمت بالاتر به نسبت دیگر فروشگاه ها عرضه می کند بازهم شما از دیجی کالا خرید می کنید.

دلیل این موضوع تنها یک کلمه است. = برندسازی 

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  هاست وردپرس چیست؟ توضیحات کامل

برندسازی یعنی پخش کردن و اسم برند خود در همه جا و معرفی خدمات و محصولاتتان به کاربران هدف. اینکه به عنوان مثال اسم برند شما در کنار حوضه ای که کار می کنید بیاید تاثیرات خیلی زیادی روی برندسازی و افزایش فروش سایت شما می گذارد. به عنوان مثال برای تبلیغات سایت آموزشی رعد آموز ما عبارت آموزش را در کنار رعد آموز آورده ایم. همین العان هم روی شما برندسازی انجام گرفت، من با تکرار اسم رعد آموز در بین مقالات برندسازی را به بهترین و تاثیر گذار ترین روش انجام می دهم پس فراموش نکنید که حتما در مقالات خود برند خود را بیاورید و به صفحه ی اصلی لینک دهید.

روش های برندسازی سایت - رعد آموز

روش های برندسازی وبسایت کدامند؟

در ادامه به صورت کامل به بیان روش های ناب و کلیدی در مورد با بردسازی سایت خواهیم پرداخت. این روش ها در صورتی که به درستی انجام بگیرند می توانند واقعا در کولاکی به پا می کنند و شما در کوتاه ترین زمان به تاثیرات آنها روی فروش و بازدید سایت خود پی خواهید برد.

تاثیرات زیبایی سایت روی برندسازی وبسایت

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در مورد با برندسازی وبسایت وجود دارد ایجاد یک ظاهر خیلی خاص و زیبا در سایتتان یعنی زمانی که کاربری وارد سایت شما شد 5 ثانیه ی اول در حیرت زیبایی سایت شما فرو برود و این موضوع روی کاهش رتبه ی الکسا هم تاثیرات مثبتی می گذارد.

با این کار در ذهن کاربر هک می شود که فلان سایت اینقدر قشنگ بود.

تبلیغات بنری

روش دیگر برندسازی وب سایت که قصد داریم به آن بپردازیم کمک گرفتن از تبلیغات بنری برای افزایش آگهی مردم از برند شما و است. تبلیغات بنری به تبلیغاتی گفته می شود که در سایت ها به صورت متن و تصویر نمایش داده می شوند. این روش بجز اینکه خیلی خیلی برندشما را قوی می کند باعث افزایش فروش شما، افزایش رتبه در موتور های جست و جو و افزایش ترافیک سایت می شود. (اطلاعات بیشتر ترافیک سایت چیست؟)

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  وب سایت چیست؟

کمک گرفتن از سوشیال مدیا برای برندسازی وبسایت

در مرحله ی نخست باید بدانید سوشیال مدیا چیست؟ سوشیال مدیا در واقع به معنای فعالیت در شبکه های اجتماعی یا “شبکه های اجتماعی” می باشد.

حتما از قدرت و تاثیر شبک های اجتماعی روی افکار مردم اطلاع دارید. بلاگری در شبکه های احتماعی و جذب دنبال کننده بهترین روش برای برندسازی است. در این روش شما با انتشار پست هایی مرتبط با موضوع سایت خود در شبکه های اجتماعی برندسازی انجام می دهید. اینکه اسم برند خود را نام ببرید باید در زمان طولانی و در حد اشاره و به صورت سوسکی باشد 😉 .

البته دقت کنید که تا زمانی بلاگری را بلد نباشید به هیج وجه موفق نخواهید شد و به شما پیشنهاد می شود در دوره های آموزش بلاگری شرکت کنید و سپس استارت کار در شبکه های اجتماعی را داشته باشید.

برندسازی به کمک سوشیال مدیا - رعد آموز

برند سازی با کمک گرفتن از رپورتاژ آگهی

این روش یکی از کلیدی ترین نکاتی است که برای بیان آن در جلسات مشاوره ای مبلغ زیادی از شما دریافت می شود. این روش به اینگونه است که شما به سایت های واسط مثل تسمینو مراجعه می کنید و یک سایت را انتخاب می کنید تا با پرداخت مبلغی مطلبی از سمت شما در سایتشان قرار دهند.

با این روش هم اینکه از آن سایت لینک می گیرید و لینک سازی خارجی شما هم بهبود پیدا می کند چی بهتر از این با یک تیر سه چهار نشون می زنید.

به صورت کلی فواید رپورتاژ:

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  آموزش مخفی کردن آخرین بازدید در واتساپ

برندسازی وبسایت با سئو

اصلی ترین و مهم ترین روش برندسازی ۹۰٪ وبسایت ها از طریق سئو می باشد. سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو می تواند ورودی خیلی بالایی را برای شما به ارمغان بیاورد و از آنجایی که لوگو و نام وبسایتتان در تمامی صفحات سایتتان قابل رویت است به احتمال خیلی بالا کاربر اسم برند شما را می خواند و همین موضوع اگر چند بار تکرار شود باعث می شود اسم برند سایتتان در ذهن مخاطب حک شود.

مهم ترین روش برندسازی رعد آموز هم از همین روش می باشد.

حرف آخر

به این آموزش به صورت کامل در مور با روش های برندسازی وبسایت و صحبت کریدم و نکاتی نابی را بیان کردیم که نمی توانید آنها را به راحتی به دست آوردید. اگر این روش ها را انجام دادید به شما اطمینان می دهم که برندینگ شما تا حد زیادی قدرتمند تر می شود.

اگر نکات دیگری وجود دارد که در آموزش برندسازی وبسایت بیان نشد خوشحال می شویم در قسمت نظرات بیان کنید حتما اگر مفید بود به آموزش افزوده می شود و همچنین خیلی ممنون تر می شویم اگر نتایج خود را به ما اعلام کنید.

یک نکته ی جذاب! امروز تولدمه که دارم این آموزش می نویسم 🙂 . اگه دوست داشتید می تونید سال دیگه بهم تبریک بهم بگید 🙂 .

4.5/5 - (2 امتیاز)