بلاگری چیست

بلاگری چیست؟ + چگونه بلاگری کنیم؟

بلاگری چیست؟ موضوعی است که در این آموزش از رعد آموز قصد داریم به صورت کامل به آن بپردازیم. به صورت کلی بلاگری یعنی تولید محتوا های مثل صوتی، تصویری، متنی و ویدیویی به طوری که به صورت کامل نیاز کاربر را برطرف کند. این نوع محتوا ها می توانند جنبه ی آموزشی، طنز و یا تست غذا داشته باشند. افراد خیلی زیادی وجود دارند که با تولید این نوع محتوا ها درآمد کلانی کسب می کنند.

بلاگر(blogger) به کسی گفته می شود که بلاگری می کند.

بلاگر ها از اول بلاگری های شاخی انجام نم دادند اگر به پست های اول بلاگر های معروف سری بزنید متوجه خواهید شد که چقدر وضعیت اولین پست ها افتضاح بوده و اینکه به مرور زمان بهتر شده اند. اما این سوال باقی می ماند که چگونه باید بلاگر شویم؟ خیلی ساده شما باید در دوره های آموزش بلاگری شرکت کرده و خیلی راحت عمل بلاگری را انجام دهید.

بلاگری چیست؟

به صورت کلی و خلاصه وار در مورد با مبحث بلاگری چیست صحبت کردیم ولی برای اینکه بهتر متوجه شوید لازم است جیک و پیک این موضوع را به ذهنتان بسپارید.

بلاگری به عمل انواع محتوا اعم از محتوای ویدیویی، صوتی، تصویری گفته می شود که برای دسته ای از کاربران خاص تولید می شود. این محتوا ها باید نیاز کاربر را به صورت کامل رفع کنند و همچنین دقت کنید که کاربرانی که شما را دنبال می کنند کاربران هدف شما باشند به عنوان مثال کسی که آشپزی می کند چرا باید محتوا های برنامه نویسی را مشاهده کند؟ پس محتوا در راستای کابران هدف منتشر می شود.

بلاگر ها در سوشیال مدیا فعالیت می کنند. جهت اطلاعات جامع تر به سوشیال مدیا چیست یک سری بزنید.

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  هاست ابری چیست؟ توضیحات کامل و ساده

درآمد بلاگری چقدر است؟

حال که به پاسخ سوال بلاگری چیست رسیدید وارد حتما کنج کار هستید تا بدانید که این شغل چقدر درآمد دارد؟

این موضوع بستگی دارد که برای یک شرکت دیگر بلاگری انجام می دهید یا اینکه نه برای خودتان بلاگری می کنید. مثلا در صورتی که برای یک شرکت بلاگری انجام دهید بیشتر از 15 میلیون حقوق دریافت خواهید کرد. اما در صورتی که برای خودتان بلاگری می کنید و از غذای روز گذار دنیال کننده های زیادی دارید می توانید بیشتر از 100 میلیون در ماه درآمد کسب نمایید.

شخصیت افراد بلاگر

به نظر شما شخصیت افرادی که قصد دارند بلاگر شوند یا بلاگر هستند چگونه است؟ معمولا شخصیت این دسته از افراد کمی فان و شوخ است و تمایل زیادی به اشتراک گذاشتن علم و دانش و یا زندگی روزانه ی خود دارند.

البته دقت کنید که به نسبت نوع بلاگری این موضوع کمی متفاوت خواهد بود. مثلا بلاگر های تست غذا یا فود بلاگر(food blogger) باید خیلی شکمو باشند و بتوانند حس و مزه ی غذا را به خوبی با زبان بدن و سخنانشان بیان کنند. در ادامه به صورت کامل به مبحث انواع بلاگر و شخصیت خواهیم پرداخت.

تاثیر بلاگر ها در جامعه

تاثیر بلاگر ها

بلاگر ها بعد از اینکه معروف می شوند به میزان قابل توجهی روز مردم تاثیر گذار خواهند بود. به عنون مثال سرنا امینی روز پسر را نام گذاری کرد و همه هم این موضوع را به رسمیت شناختند. همچنین در مورد با واکنس کرونا سلبریتی ها و بلاگر های معروف تاثیرات زیادی را ایفا کردند. پس متوجه شدید که یک بلاکر موفق چه کارها که از دستش بر می آید.

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  روش های افزایش سرعت سایت + سایتی با سرعت رعد داشته باشید!

مضرات بلاگری چیست؟

هیچ چیزی خوب مطلق نیست و حتما بلاگری هم درد سر ها خود را دارد به عنوان مثال نمی توانی برای خودت آرامش داشته باشی و مدام باید به فکر استوری بعدی باشید باید دقت کنند که سوتی ندهند. مورد دیگری هم که وجود دارد سیر انتقادات است که به عنوان در مورد با یک پست به فرد بلاگر تحمیل می شود که ممکن است بلاگر بیچاره تا حد افسردگی هم پیش برود.

مسیر راه بلاگری

مسیر راه بلاگری یک مسیر هموار و مشخص است. به صورت کلی می توان مسیر راه بلاگری را در چهار کلمه بیان کرد:

آموزش + فعالبیت و بلاگری + جذب دنبال کننده + پول پارو کردن

البته دقت کنید که به چز این چهار مورد موارد دیگری هم نقش مستقیم دارند و ما تنها چهار اصل مهم را بیان کردیم.

انواع بلاگری کدام هستند؟

بلاگر ها هم مثل هر چیز دیگری انواع متنوعی دارند و هر کدام از آنها در حوضه ی خاص و حرفه ی خود کار می کنند. در ادامه قصد داریم به کاربد شکافی نکاتی که در مورد با انواع بلاگری وجود دارد بشتابیم.

از انواع بلاگر، بلاگر غذا - رعد آموز

در ادامه ی بلاگری چیست، فود بلاگر ها

در ادامه ی مبحث بلاگری چیست؟ قصد داریم به تشریح فود بلاگر های بپردازیم.

این دسته از بلاگر ها خیلی خوب غذا می خورند و معمولا با نگاه کردن به یکی از محتوا هایی که تولید کرده اند آب دهانمان تا رود کارون به راه می افتد و باعث بهبود مشکلات آبی آن می شود. از همین رو فود بلاگر ها چالش های عجیبی را نیز انجام می دهند مثلا خودرن تند ترین چیز های جهان و…

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  بلاگری بدون چهره + 10 ایده ناب و جالب❤️

از همین رو فود بلاگر های موفق استعداد خاصی دارند و آن هم توصیف دقیق و با جزئیات مزه های غذایی است که می خورد یعنی جوری تعریف می کند که انگار در حال خوردن آن غذا هستید.

در مورد با شخصیت این دسته از افراد تنها یک مورد به چشم می آید «همیشه گشنه اند 🙂 .»

بلاگر های آموزشی

همانطور که اسم این دسته از بلاگر ها مشخص است بلاگری آموزش انجام می دهند. خود بلاگر های آموزشی به دسته های جداگانه تقسیم می شوند مثالا آموزش پخت کیک یا آموزش زبان ژاپنی و…

اگر قصد دارید شخصیت این دسته از افراد را بشناسید کسانی هستند که مدام درحال یادگیری و یاد دادن می باشند. و تمام

بالاگر های طنز

اگر ناراحت وارد پیج کسی شدید و با دل درد خارج شدید بدانید که در پیج یک بلاگر طنز موفق بوده اید! (دلیل دل درد خنده می باشد. #منفی-نباشیم)

بلاگر های طنز معمولا بسیار شوخ و خش اخلاق هستند و معمولا قیافه های طنز هم دارند به طوری که حتی وقتی به آها نگاه هم می کنید لبخند روی گونه هاتان جاری می شود.

حرف آخر این آموزش، بلاگری چیست

به صورت کامل به موضوع بلاگری چیست پرداختیم و همگی نکات را با چاشنی طنز خدمتتان توضیح دادیم. متوجه شدید که بلاگری چگونه انجام می گیرد و اینکه بلاگر ها چه افراد با نفوذی بین موردمند. در صورتی که در مورد با این آموزش هرگونه سوالی در ذهنتان به وجود آمده بود در قسمت نظرات بیان کنید معمولا تا 10 ساعت پاسخ می دهیم.

5/5 - (1 امتیاز)