سایت آموزشی رعد آموز در اوایل مهر ماه سال 1400 تاسیس شد و با قدرت به سمت موفقیت در حال حرکت است. این سایت آموزشی به منظور فراهم کردن یک بستر آموزشی نحوه ی پیدا کردن شیر مرغ تا جان آدمیزاد ساخته شد. همچنین در این سایت آموزشی تمامی آموزش ها به شیوه ی رعد تدریس شده اند. شیوه ی رعد به گونه است که با بیشترین سرعت و به بالا ترین سرعت آموزش می دهیم. همچنین آموزش هایی که در این سایت آموزشی تدریس می وشنود می توانند به صورت کامل زندگی شما را از این رو به آن رو کنند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا با کیفیت ترین آموزش های ممکن را تدریس کنیم.

در سایت آموزشی رعد آموز هر روز حداقل یک آموزش منتشر می شود. شما می توانید با دنبال کردن روزانه ی رعد آموز دانش خود را تا حد چشم گیری افزایش دهید. همانطور که می دانید سرمایه گذاری روی دانش بهترین نوع سرمایه گذاری است.

در ابر سایت آموزشی رعد آموز بیشتر سعی شده از رنگ های آبی استفاده شود تا هنگام مطالعه احساس خستگی به شما دست ندهد احساس آرامش بر شما حکم فرما شود.

درست است که رعد به نظر خشن می آید اما اگر وجود نداشت به صورت کامل اکوسیستم طبیعت بر هم می خورد در سالیان آینده رعد آموز هم به سایتی تبدیل می شود که همه ی افراد تشنه ی خواندن مطالب رعد آموز باشند.

یکی دیگر از دلایلی که در این مدت کوتاه به این سطح از موفقیت دست یافته ایم شوخی است! بله درست شندید ما در تمامی آموزش های خود سعی می کنیم حال و هوای کاربر خود را تغییر دهیم.

آموزش به زبان ساده و قابل فهم اما حرفه ای! آموزش هایی که در رعد آموز تدریس می شوند به زبان ساده تدریس شده اند تا همه ی افراد بتوانند به راحتی متوجه شوند ولی این موضوع باعث نمی شود که توضیحات تخصصی نباشند.

هدف رعد آموز چیست؟

رعد آموز هیچ هدف مشخصی ندارد و در راه بی انتهای پیشرفت با سرعت رعد در حرکت است. ولی حداقل مسیری که رعد آموز طی می کند تبدیل به یک منبع آموزشی قدرتمند برای تمامی زبان های دنیا است.

مدیر سایت پدرام ربیعی: با آرزوی بهتری ها