کسب درآمد از وب سایت - رعد آموز

کسب درآمد از سایت (15 روش ناب و پولساز)

امروزه یکی از بهترین حوزه های کسب درآمد اینترنتی سایت ها هستند. اگر راه و روش کسب درآمد از سایت را بدانید می توانید به راحتی درآمد زیادی از سایت خود حتی با بازدید کم، کسب کنید. روش های زیادی برای کسب درآمد از سایت وجود دارند که در این جلسه ی آموزشی از سری آموزش های رعد آموز به صورت کامل به روش های کسب درآمد از انواع سایت خواهیم پرداخت و 15 تا از بهترین روش ها را نام خواهیم برد.

روش اول کسب درآمد از سایت و ساده ترین روش، فروش است.

اولین روش که حتما شما هم می دانستید کسب درآمد از سایت از طریق فروش محصولات است. منظور از محصول تنها وسایل فیزیکی نیستند در واقع منظور از فروش، هر چیزی اعم از آموزش، فایل، و وسایل فیزیکی است. این روش بارزترین روش کسب درآمد از سایت می باشد. بیشتر سایت ها، درآمدخود را تنها از این روش به دست می آورند. در صورتی که بازدید خوبی داشته باشید می توانید با فروش دانش خود، فایل های دانلودی و محصولاتتان درآمد خیلی زیاد و چشمگیری از سایت خود به دست آورید.

در ادامه یک مثال از میزان در آمد این روش کسب درآمد از سایت زده خواهد شد.

به عنوان مثال در صورتی که شما روزی تنها 1000 بازدید کننده داشته باشید در ماه 30000 بازدید خواهید داشت. کافی است تا از این 30000 نفر تنها 10 نفر اقدام به خرید کنند. و محصولی که برای فروش قرار داده اید تنها 100 هزار تومان باشد. به راحتی تنها با 1000 بازدید در روز می توانید یک میلیون درآمد در هر ماه کسب کنید. ولی این بازدید برای سایت های نوپا است و سایت های به نسبت بزرگ روزی 30000 هزار بازدید دارند و در نتیجه حداقل هر ماه 30 میلیون تومان درآمد خواهند داشت.

دومین روش کسب درآمد از سایت همکاری در فروش با دیگر سایت ها

دومین روشی که با استقبال زیادی مواجه شده است همکاری در فروش در سایت های بزرگ مانند دیجی کالا است. در این روش شما محصولات شرکت های دیگر مانند دیجی کالا را تبلیغ می کنید. سپس اگر کسی از طریق تبلیغ شما وارد سایت دیجی کالا شد و اقدام به خرید کرد به نسبت به قیمت محصول 30% کمیسیون دریافت می کنید. یکی از مزایای کسب درآمد از سایت با این روش این است که شما می توانید محصولی را که قصد تبلیغ آن را دارید به صورت عادی مثل محصول سایت خود به برای فروش قرار دهید. سپس زمانی که کاربر روی دکمه ی خرید در سایت شما کلیک کرد به سایت دیجی کالا منتقل شده و ادامه ی خرید خود را آنجا انجام می دهد. شما می توانید مقاله ی سایت های برتر در حوزه ی همکاری در فروش را مطالعه نمایید.

میزبان درآمد از سایت در روش همکاری در فروش چقدر است؟

در این روش هم در آمد شما با در نظر گرفتن 30000 بازدید در ماه و اقدام به خرید 100 نفر برای محصول 100 هزار تومانی شما در هر ماه حدود 1,000,000 درآمد خواهید داشت!

کسب درآمد از سایت به روش تبلیغات کلیکی - رعد آموز

روش سوم قرار دادن تبلیغات کلیکی در سایت

روش سوم کسب درآمد از سایت که به احتمال خیلی زیاد همه شما با آن آشنایی دارید روش قرار دادن تبلیغات در سایتتان است. شما در این روش، باید داخل سایت هایی که تبلیغات کلیکی ارائه می دهند ثبت نام کنید و بعد برای خود جایگاه تبلیغاتی بسازید. درآمد شما در این روش به این گونه است که شما در ازای هر کلیک که کاربر روی تبلیغات کند و به سایت مقصد هدایت شود مبلغی به حساب شما واریز می شود. این مبلغ بین 200 تا 1000 تومان متغیر است. در این روش هم شما در صورتی که در هر ماه 30000 بازدید داشته باشد و تنها 1000 نفر از این افراد روی تبلیغات شما کلیک کنند و در صورتی هم که قیمت هر تبلیغ 500 تومان باشد شما جمعا در هر ماه 500 هزار تومان درآمد کسب خواهید کرد. تبلیغات برای سایت هایی که بازدید خیلی بالایی دارند مناسب تر است و درآمد بیشتری را به همراه دارد.

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  انواع سرور کدامند؟ + چه کاربردی دارند؟

روش دیگر کسب درآمد از سایت روش top است!

کمتر کسی وجود دارد که از این روش کسب درآمد از سایت آگاه باشد. این روش، روش پولسازی است. به مقدار زیاد کنجکاو شده اید که بدانید این روش چیست 🙂 . در واقع شما در این روش مقاله ای تحت عنوان 12 سایت برتر در زمینه ی کسب و کار اینترنتی را منتشر می کنید و از قضای روزگار این صفحه ی شما در نتایج گوگل بالا می آید و بازدید خوبی را به خود اختصاص دهد. سپس در ادامه شرکتهایی که در زمینه ی کسب و کار اینترنتی کار می کنند به شما هزینه ای را پرداخت می کنند تا اسم شرکت آنها هم بین 12 سایت برتر باشد.

میزبان درآمد روش top

معمولا هزینه هایی که پرداخت می شود سه میلیون در هر سال است. شما در نظر بگیرید که سه شرکت به شما این پیشنهاد را بدهند و شما 10 میلیون تومان تنها از یک مقاله ی خود کسب درآمد خواهید داشت.

درآمد با کمک گرفتن از رپورتاژ آگهی - رعد آموز

کسب درآمد از سایت به روش رپورتاژ آگهی

این روش کسب درآمد از سایت کمی متفاوت است. اما درآمد خیلی خوبی دارد. در این روش شما باید در سایت هایی که خدمات رپورتاژ آگهی ارائه می دهند ثبت نام کنید. همچنین در بعضی اوقات سایت هایی که حوضه کاریشان با شما یکسان است به صورت مستقیم به شما سفارش می دهند. بیشتر کنجکاو شدید 🙂 . کنجکاو نشوید بهتر است! چون ممکن است کمی تا قسمتی پشمانتان بریزد! این روش به این گونه است که سایت هایی که حوضه ی کاری یکسان با شما دارند یک مقاله به شما می دهند و بر روی کلمات خاص به خودشان لینک می دهند. در این روش هم شما مقاله ی تازه ای در سایت خود به صورت رایگان منتشر کرده اید و هم از سایت خود کسب درآمد داشته اید! فرض کنید نه تنها برای تولید محتوا وقت و هزینه صرف نمی کنید بلکه به شما هزینه ای هم پرداخت می شود. دیگر چه می خواهید! در آمد این روش در صورت سفارش 3 رپورتاژ در روز به شما با قیمت هر کدام 100 هزار تومان که حداقل است روزی 300 هزار تومان و ماهی نزدیک به 9 میلیون درآمد خواهید داشت.

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  افزایش اعتماد کاربران + بیان روش های ناب

شما زمانی می توانید رپورتاژ دریافت نمایید که تمامی مراحل ساخت سایت را به درستی انجام داده باشید و سایت شما به بلوغ رسیده باشد و بازدید و رتبه ی خوبی داشته باشید.

بک لینک یک روش کسب درآمد - رعد آموز

فروش بک لینک

این روش کسب درآمد از سایت به شدت شبیه به رپورتاژ آگهی می باشد با این تفاوت که تعداد لینک هایی که خریدار به سایت شما می دهد بیشتر است و شما خودتان باید محتوا و… را بنویسید. گاهی هم این لینک ها در سایدواید ها قرار می گیرند. البته باید دقت نمایید که سایت شما به مزرعه ی لینک تبدیل نشود. استفاده از این روش برای کسب درآمد پیشنهاد نمی شود و رپورتاژ آگهی بهترین گزینه است. در بعضی اوقات حتی احتمال پنالت شدن سایت شما هم در روش فروش بک لینک وجود دارد.

تبدیل سایت خود به سایت اشتراکی

در این روش کسب درآمد از سایت شما باید سایت خود را به یک سایت اشتراکی تدیل کنید. یعنی تا زمانی که کاربر در هر بازه زمانی خاص مبلغی را برای شما وایز نکند نتواند مطالب شما را مشاهده کند. این روش به شما پیشنهاد نمی شود. چون معمولا بیشتر مطالب به صورت رایگان عرضه می شوند. با این روش درآمد خیلی زیادی نخواهید داشت. همچنین این روش بیشتر در سایت های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر سایت هایی که اشتراکی هستند حوضه تخصصی خاصی دارند. محتوا هایی که در این سایت ها منتشر می شوند در سطح وب کمیاب هستند.

سرویس های پوش نوتیفیکیشن

این روش کسب درآمد از سایت از آن روش های پولساز است. برای این روش شما باید در سایت های زیر که این خدمات را ارائه می دهند ثبت نام کنید.

مدیا اد

یکتانت

نجوا

بعد از اینکه ثبت نام کردید و سایت خود را ثبت کردید، سرویس پوش نوتیفیکیشن بسازید. زمانی که کاربران وارد سایت شما شوند برای آنها درخواست ارسال اعلان ارسال می شود. در صورتی که کاربر شما روی allow کلیک کند در بازه های زمانی پیام های تبلیغاتی به صورت اعلان برای کاربران شما ارسال خواهند شد و سپس در صورتی که کاربران روی اعلان شما کلیک کنند برای شما درآمد خواهد داشت.

یک خبر خوب برای وبسایت های ویدیویی

یکی دیگر از تبلیغات پر درآمد مختص وب سایت های ویدئویی می باشد. این روش کسب درآمد از سایت به اینگونه است که یک ویدیو تبلیغاتی قبل از شروع شدن ویدئو های سایت شما پخش می شود. مثل تبلیغات آپارات و یوتیوب. این نوع تبلیغات هم درآمد خیلی خوبی دارند.

روش دیگر کسب درآمد از سایت فروش خدمات شما است.

از جمله  یکی از پر درآمد ترین منابع درآمد سایت فروش خدمات شما است. در این روش شما براساس حرفه ای که دارید به عنوان مثال طراحی سایت از مشتریان خود مبلغی را دریافت کرده و برای آنها یک سایت شرکتی می سازید. قیمت این روش به نسبت خدماتی که ارائه می دهید متغیر می باشد. بعضی از سایت ها با این روش ماهانه بیش از 500 میلیون تومان یا بیشتر کسب درآمد می کنند.

ساخت و فروش سایت

از دیگر روش هایی که خیلی کم رنگ است اما درآمد خیلی زیادی دارد ساخت و فروش سایت است. یعنی شما یک سایت می سازید و آن را به بازدید خوبی می رسانید. سپس از طریق آگهی ها و… سایت آماده ی خود را به فروش می رسانید. این روش درآمد خوبی دارد اما هنوز در فرهنگ طراحی سایت ایران به خوبی جا نیفتاده است.

اوپس! پیشنهاده میشه این آموزش رو بخونی  html چیست؟ + چگونه html کل دنیا را متحول کرد؟

اما شما می توانید از این روش هم استفاده نمایید. به عنوان مثال یک سایت را که چهار ماه روی آن کار کرده اید به مبلغ 20 میلیون به فروش می رسانید. البته قیمت سایت آماده به نسبت به بازدید و… متغیر است.

کسب درآمد با اعلام سرچ دقیق یک کلمه کلیدی در گوگل

این موضوع کمی تخصصی است و ممکن است متوجه نشوید! برای درک این موضوع باید به صورت کامل مفهوم سئو را درک کرده باشید ولی یک توضیح کوتاه جهت یادآوری داده خواهد شد.

سئو چیست؟ سئو یعنی اینکه سایت را در گوگل به صفحه اول برسانید. مثلا کسی سرچ کرد آموزش یوتیوبری سایت شما بین 10 نتیجه اول گوگل باشد و به کاربر نمایش داده شود.

یکی از مهم ترین دغدغه های مهم سئو کار های دنیا، اطلاع از تعداد سرچ یک کلمه کلیدی در گوگل است. این موضوع به آنها کمک می کند که بدانند هزینه کردن برای این کلمه کلیدی ارزش دارد یا خیر. دقیق ترین تعداد سرچ کلمات در گوگل توسط سرچ کنسول اعلام می شود. از همین رو سئوکاران دنبال سایت هایی می گردند که روی کلمه کلیدی مورد نظر رتبه دارند و سپس از آنها درخواست می کنند که تعداد سرچ کلمه مورد نظر را به آنها اعلام کند و مبلغی را دریافت نماید.

عوامل مهم در افزایش درآمد از سایت کدامند؟

عوامل زیادی وجود دارند که باعث افزایش درآمد سایت شما می شوند از همین رو چند تا از مهم ترین آنها را در ادامه مثال زده ایم.

حرف آخر

شما می توانید به راحتی از سایت خود درآمد های کلانی کسب کنید که حتی فکرش را هم نمی کنید. اما شما برای رسیدن به این مرحله باید تلاش خیلی زیادی کنید و خیلی زیاد صبور باشید. همچنین محتوا هایی که داخل سایت خود قرار میدهید به صورت کامل نیاز کاربر را برطرف کند. تنها کاربران با ارزش هستند که باعث می شوند شما از تمامی روش های بالا عمل کسب درآمد از سایت را انجام دهید. در صورتی که هرگونه سوالی در مورد با این مقاله ی آموزشی داشتید می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید، در کمترین زمان به شما پاسخ داده می شود. همچنین اگر روش دیگری برای کسب درآمد از سایت سراغ دارید به ما اطلاع دهید با اسم خودتان در مقاله افزودن شود. امیدورام که این آموزش توانسته باشد شما را در مسیر کسب درآمد راهنمایی کند. 🙂 .

4.7/5 - (4 امتیاز)